در این دوره ی کاربردی و پر مثال ،که قبلا با عنوان دوره ی پایه فروش بدون معطلی ارائه می شد ،استاد سعیدوفائی طی 8 ساعت(4جلسه) به صاحبان کسب و کارها و فروشندگان و افرادی که قصد دارند با ارائه ی خدمت یا محصول کسب درآمد کنند آموزش می دهد چگونه مشتری های بیشتری داشته باشند، چون مشکل اکثر افراد و شرکتها این است که به تعداد کافی مشتری ندارند و با نکاتی که در این دوره ی کاربردی آموزش داده می شود راه های بسیار زیادی در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید کسب و کارتان را به رشد و سودآوری بیشتر برسانید و فروشتان را چندبرابر کنید.

– 5 اقدامی که برای افزایش فروش هر روز باید انجام شود.

-اهمیت پوزیشن در بازار.

-ایجاد تمایز و تمرکز بر بازار هدف  .

-روش های مشتری یابی حرفه ای.

-اصول پایه ای تبلیغات.

-استفاده از روابط عمومی برای برندینگ و فروش.

-درک فرایند سفر مشتری برای ایجاد حس خوب.

– 7 گام فروش حرفه ای

-شناخت و پیاده سازی مرحله ی صفرم فروش

-انواع توقعات مشتری و پاسخ به آن

-الگوی جدید فروش در جهان

-درک بیشتری از کسب درآمد و افزایش سود در کسب وکارتان پیدا می کنید.

-روش های جدیدی برای مشتری یابی یاد می گیرید که سودتان را بیشتر می کند.

-یاد می گیرید قبل از هر گونه تماس با مشتری به بهترین شکل خودتان را آماده کرده و مرحله ی صفرم فروش را درست اجرا کنید تا بالاترین نتیجه حاصل شود.

-یاد می گیرید که یک فرایند فروش حرفه ای و پول ساز دقیقا چه مراحلی دارد و متوجه می شوید که یکی از دلایلی که خیلی ها نمی توانند فروش بالایی داشته باشند این است که مراحل فروش را به طور دقیق نمی شناسند و آن را به ترتیب اجرا نمی کنند و با این شناخت جلوی بسیاری از زیان ها را می گیرید.

-آگاهی بیشتر شما از فرایند همراهی با مشتری در قالب یک سفر کمک می کند تا مشتریان وفادارتری برای خود ایجاد کنید و از یکی از نقاط پولساز کسب و کار یعنی تکرار خرید مشتری کسب درآمد کنید.

-درک عمیق تری از تبلیغات پیدا می کنید و می توانید هوشمندانه تر تبلیغ کنید و نتیجه بگیرید.

-از روشی که کمتر شناخته شده است یعنی روابط عمومی برای بالا بردن جایگاه خود استفاده کنید و برند شخصی و سازمانی بهتری بسازید.

-و قطعا در پایان این دوره ی کوتاه مدت و کاربردی این توانایی را پیدا می کنید که رویکرد دقیق تری نسبت به یکی از اساسی ترین نیازها برای رشد کسب و کارتان پیدا کنید.

سعیدوفائی بیش از 24سال است که تجربه ی عملی فروش در کف بازار را دارد

او ابتدا ویزیتور بیمه بوده و در طی این سالها به عنوان فروشنده و مدیرفروش

در زمینه ی فروش اقلام سوپر مارکتی، کیسه های پلی پروپیلن ، تجهیزات و خدمات تاسیسات ساختمان، وب سایت و خدمات مربوطه مثل SEO ، محصولات سلامتی و زیبایی و دوره های آموزشی به صورت مستقیم و در انواع کسب و کارها در قالب مشاور فروش و بازاریابی کسب تجربه نموده است

در طی سالهای اخیر تیم های فروش میلیاردی بسیاری از مدرسین دیگر را آموزش داده است از جمله:

علی حاجی محمدی، ماهان تیموری، احمدکلاته، محمدعلی شهبازی، مهشید رئیسی، پیام بهرامپور(بیشترازیک) ، علی صابریان(خانه سرمایه) ، محمدهلاکویی ، محسن تیموری، پریسانصری، سامانی(مسترتریدر)، حسین عظیمی، علیرضا مطلبی(پتانسیل) ،محمدحسین حنفی(حنفیکارز) ، معین فرجی و…

– دکترای حرفه ای کسب و کار DBA
– مستربین المللی NLP
– مستر بین المللی Reiki
– کارشناس بیش از 280 برنامه صداوسیما
– مدرس دوره های MBA و DBA
– مدرس دوره های تربیت مدر س
– شاگردی در محضر اساتید مطرحی همچون برایان تریسی،جان مکسول ، ریچارد دنی
– با سابقه ی تدریس به ده ها هزار نفر در ایران و امارات و ترکیه و اروپا
– با 20 سال سابقه ی تدریس و سخنرانی و مشاوره

برای یادگیری مدرسی را انتخاب کنید که هم دانش و مهارت و هم تجربه ی کافی داشته باشد و آنچه آموزش می دهد را زندگی کرده باشد.

همین الان به شماره واتس آپ زیر پیام دهید تا فرصت یادگیری قلق های فروش را از دست ندهید و سولدآوت (Sold out) را تجربه کنید:

 

فهرست